KAYAK MERKEZLERİDOĞU ANADOLUERZURUMTÜRKİYE

Palandöken Otelleri | En iyi Otel Seçenekleri

Palandöken Otelleri Kış turizmi açısından oldukça önemli bir yer alıyor. Palandöken Kayak Merkezi Otelleri, tesislerin hizmetleri, nerede bulundukları ve tüm detaylı bilgileri bu yazımda sizlerle paylaşmak istedim.

Erzurum, en uzun pistler ve onaylı kayak merkezi denilince ilk akla gelen Palandöken Kayak Merkezi, yerli ve yabancı turistlerin gözde mekanı olmaya devam ediyor. Ülkemizin 12 km uzunluğunda en uzun pistine sahip olan kayak merkezi,  Ejder ve Kapıkaya isimli pistlerinin Slalom ve Büyük Slalom yarışmaları için Uluslararası Kayak Federasyonu’ndan (FIS) onay alması Palandöken Kayak Merkezinin diğer kayak merkezleriyle arasındaki farkı artırdı.

Kayak Merkezlerine olan ilginin gün geçtikçe artmasıyla beraber Palandöken otelleri’ ne duyulan  ihtiyaç da artıyor. Hepimiz gittiğimiz otellerin konforlu, yemeklerinin lezzetli, hijyenik ve her türlü ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek düzeyde olmasını tercih ediyoruz. Palandöken Kayak Merkezide misafirlerini en iyi bir şekilde ağırlayabilmek amacıyla otellerinde yerli ve yabancı misafirlerinin memnuniyeti için hizmet ağını geniş tutuyor.

Palandöken otellerini inceledikten sonra dilerseniz de diğer yazılarımdan biri olan Kayak Merkezleri‘ ne göz atarak gitmek istediğiniz oteller ve kayak merkezleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Şimdi gelin hep beraber Palandöken Kayak Merkezi Otellerini inceleyelim.

PALANDÖKEN OTELLERİ – EN İYİ OTEL SEÇENEKLERİ

Polat Erzurum Resort Hotel

Polat Erzurum Resort Hotel
Polat Erzurum Resort Hotel

Şehir merkezine sadece 5 km uzaklıkta bulunan Polat Erzurum Resort Hotel, havaalanına 17 km, otogara ise 10 km mesafede olmasından dolayı gelen misafirler kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyorlar. Tesisin 223 dağ manzaralı odası bulunuyor.

Oda servisi, buhar banyosu, kapalı havuz, şifresiz internet, kayak ekipmanları ve fotoğraf hizmetleri sunuluyor. Açık büfe sabah kahvaltısının yanı sıra öğle ve akşam yemekleri mevcut.

ADRES: Yunusemre, Kayak Yolu Uzeri, 25070 Palandöken/Erzurum

İLETİŞİM: +904422320010

KONUM

SWAY HOTELS PALANDÖKEN

SWAY HOTELS PALANDÖKEN
SWAY HOTELS PALANDÖKEN

60 dönüm arazi üzerine kurulu tesisin, 181 odası bulunuyor. Güvenli turizm sertifikası olan otelde fitness merkezi, kapalı havuz, kablosuz internet, spa merkezi, sauna gibi özellikler bulunuyor. Pistler, tesiste konaklayan misafirlere ücretsiz, günübirlik kullanan misafirlere ise ücretli olarak hizmet veriyor. Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemeklerin yanında alınan içecekler ücretsiz ikram ediliyor.

ADRES: Kümeevler, Kayak Yolu, 25080 Palandöken

İLETİŞİM: +904422303030

KONUM

Palandöken Otelleri

Palan Ski & Convention Resort

Palan Ski & Convention Resort
Palan Ski & Convention Resort

Erzurum merkeze 3 km uzaklıkta bulunan Palan Ski & Convention Resort otelin 158 odası bulunmaktadır. Otelin bulunduğu bölgede 19 adet pist bölgesi olup, tesis içerisinde bulunan kayak odasından takım ve kıyafet kiralaması yapılabilmektedir.

İnternet, skipass, sauna, kapalı havuz, snow board, kayak dersleri gibi hizmetler sunuluyor. Tam pansiyon özellikleri içerisinde sabah, öğle ve akşam yemeği veriliyor. Tesisin yoğunluğuna göre de açık büfe hizmeti verilmekte. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor.

ADRES: Lalapaşa, Menderes Cd. No:35, 25100 Palandöken/Erzurum

İLETİŞİM: +904423170707

KONUM

Palandöken Otelleri

Snowdora Ski Resort Hotels

Snowdora Ski Resort Hotels
Snowdora Ski Resort Hotels

Tesis Palandöken Dağının orta noktasında, Pistlere sadece 100 metre mesafede bulunuyor. Otopark ,telesiyej, teleksi, kayak ekipmanları ve kayak hocası gibi hizmetlerin yanı sıra, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup su ücretsiz olup soft içecekler ve sıcak içecekler ücretli. Tesiste alkollü içecekler mevcut değil. Bay bayan konaklamalarda evlilik cüzdanı talep ediliyor. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor.

ADRES: Yunusemre, 25080 Palandöken/Erzurum

İLETİŞİM: +904423170804

KONUM

Palandöken Otelleri

DEDEMAN PALANDÖKEN

DEDEMAN PALANDÖKEN
DEDEMAN PALANDÖKEN

Güvenli Turizm Sertifikası bulunan Dedeman Palandöken otel 187 oda, 585 yatak kapasitesine sahip. Ücretsiz, fitness, sauna, skipass, kapalı havuz hizmetleri bulunuyor. Tam pansiyon konsept özelliklerinde kahvaltı, öğle yemeği, coffee break ve akşam yemeği bulunuyor. Balayı konsepti de bulunan tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

ADRES:

İLETİŞİM:

KONUM

VE HOTELS PALANDÖKEN

VE HOTELS PALANDÖKEN
VE HOTELS PALANDÖKEN

Tesiste 25 standart oda, 8 connectıng room ve 9 villası mevcut. “Güvenli Turizm Sertifikası” bulunan otelde internet, otopark, oda servisi hizmetlerinin yanı sıra sabah ve akşam yemekleri veriliyor. Tüm içeceklerin  ücretli olduğu tesis de alkollü içecekler bulunmuyor. Çift olarak yapılacak olan konaklamalar da evlilik şartı aranmaktadır.

ADRES: Yunus Emre Mah. Kayak Tesisleri No:13, 25080 Palandöken/Erzurum

İLETİŞİM: +904425020625

KONUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir